STO Medzany
| 1. | Havrilla František ml. | A | 4 | |
| 2. | Mathia František | B | 4 | |
| 3. | Havrila František st. | C | 4 | |
| 4. | Havrilla Miroslav | D | 4 | |
| 5. | Kipikašová Marcela | |||
| 6. | Vaňo Erik | |||
| 7. | Macko Maroš |
OSST Prešov – 5. liga, muži 2017/18
Rozpis soutěže – Základní část
| Id | Den | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Sety |
| 1. kolo stupně – 39. týden roku 2017 | |||||||
| 1 | So | 30.9.2017 | 16:00 | Široké A | TJ TP Elán A | 7 : 11 | 30 : 36 |
| 2 | So | 30.9.2017 | 16:00 | Sedlice C | Lubotice A | 6 : 12 | 29 : 44 |
| 3 | So | 30.9.2017 | 13:30 | Športklub Prešov B | Kojatice A | 14 : 4 | 44 : 31 |
| 4 | So | 30.9.2017 | 16:00 | Lemešany B | OŠKST Bzenov-Janov B | 15 : 3 | 48 : 23 |
| 5 | So | 30.9.2017 | 16:00 | Medzany A | COOP Jednota A | 10 : 8 | 38 : 30 |
| 6 | So | 30.9.2017 | 16:00 | Župcany A | ŠaZZ Trnkov A | 11 : 7 | 40 : 27 |
| 2. kolo stupně – 40. týden roku 2017 | |||||||
| 7 | So | 7.10.2017 | 16:00 | TJ TP Elán A | ŠaZZ Trnkov A | 14 : 4 | 46 : 20 |
| 8 | So | 7.10.2017 | 16:00 | COOP Jednota A | Župcany A | 14 : 4 | 47 : 21 |
| 9 | So | 7.10.2017 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Medzany A | 11 : 7 | 36 : 23 |
| 10 | So | 7.10.2017 | 16:00 | Kojatice A | Lemešany B | 5 : 13 | 24 : 44 |
| 11 | So | 7.10.2017 | 16:00 | Sedlice C | Športklub Prešov B | 4 : 14 | |
| 12 | So | 7.10.2017 | 16:00 | Široké A | Lubotice A | 7 : 11 | 28 : 34 |
| 3. kolo stupně – 41. týden roku 2017 | |||||||
| 13 | So | 14.10.2017 | 16:00 | Lubotice A | TJ TP Elán A | ||
| 14 | So | 14.10.2017 | 13:30 | Športklub Prešov B | Široké A | ||
| 15 | So | 14.10.2017 | 16:00 | Lemešany B | Sedlice C | ||
| 16 | So | 14.10.2017 | 16:00 | Medzany A | Kojatice A | ||
| 17 | So | 14.10.2017 | 16:00 | Župcany A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 18 | So | 14.10.2017 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | COOP Jednota A | ||
| 4. kolo stupně – 42. týden roku 2017 | |||||||
| 19 | So | 21.10.2017 | 16:00 | TJ TP Elán A | COOP Jednota A | ||
| 20 | So | 21.10.2017 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 21 | So | 21.10.2017 | 16:00 | Kojatice A | Župcany A | ||
| 22 | So | 21.10.2017 | 16:00 | Sedlice C | Medzany A | ||
| 23 | So | 21.10.2017 | 16:00 | Široké A | Lemešany B | ||
| 24 | So | 21.10.2017 | 16:00 | Lubotice A | Športklub Prešov B | ||
| 5. kolo stupně – 44. týden roku 2017 | |||||||
| 25 | So | 4.11.2017 | 13:30 | Športklub Prešov B | TJ TP Elán A | ||
| 26 | So | 4.11.2017 | 16:00 | Lemešany B | Lubotice A | ||
| 27 | So | 4.11.2017 | 16:00 | Medzany A | Široké A | ||
| 28 | So | 4.11.2017 | 16:00 | Župcany A | Sedlice C | ||
| 29 | So | 4.11.2017 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Kojatice A | ||
| 30 | So | 4.11.2017 | 16:00 | COOP Jednota A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 6. kolo stupně – 45. týden roku 2017 | |||||||
| 31 | So | 11.11.2017 | 16:00 | TJ TP Elán A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 32 | So | 11.11.2017 | 16:00 | Kojatice A | COOP Jednota A | ||
| 33 | So | 11.11.2017 | 16:00 | Sedlice C | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 34 | So | 11.11.2017 | 16:00 | Široké A | Župcany A | ||
| 35 | So | 11.11.2017 | 16:00 | Lubotice A | Medzany A | ||
| 36 | So | 11.11.2017 | 13:30 | Športklub Prešov B | Lemešany B | ||
| 7. kolo stupně – 46. týden roku 2017 | |||||||
| 37 | So | 18.11.2017 | 16:00 | Lemešany B | TJ TP Elán A | ||
| 38 | So | 18.11.2017 | 16:00 | Medzany A | Športklub Prešov B | ||
| 39 | So | 18.11.2017 | 16:00 | Župcany A | Lubotice A | ||
| 40 | So | 18.11.2017 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Široké A | ||
| 41 | So | 18.11.2017 | 16:00 | COOP Jednota A | Sedlice C | ||
| 42 | So | 18.11.2017 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Kojatice A | ||
| 8. kolo stupně – 47. týden roku 2017 | |||||||
| 43 | So | 25.11.2017 | 16:00 | TJ TP Elán A | Kojatice A | ||
| 44 | So | 25.11.2017 | 16:00 | Sedlice C | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 45 | So | 25.11.2017 | 16:00 | Široké A | COOP Jednota A | ||
| 46 | So | 25.11.2017 | 16:00 | Lubotice A | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 47 | So | 25.11.2017 | 13:30 | Športklub Prešov B | Župcany A | ||
| 48 | So | 25.11.2017 | 16:00 | Lemešany B | Medzany A | ||
| 9. kolo stupně – 48. týden roku 2017 | |||||||
| 49 | So | 2.12.2017 | 16:00 | Medzany A | TJ TP Elán A | ||
| 50 | So | 2.12.2017 | 16:00 | Župcany A | Lemešany B | ||
| 51 | So | 2.12.2017 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Športklub Prešov B | ||
| 52 | So | 2.12.2017 | 16:00 | COOP Jednota A | Lubotice A | ||
| 53 | So | 2.12.2017 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Široké A | ||
| 54 | So | 2.12.2017 | 16:00 | Kojatice A | Sedlice C | ||
| 10. kolo stupně – 49. týden roku 2017 | |||||||
| 55 | So | 9.12.2017 | 16:00 | Sedlice C | TJ TP Elán A | ||
| 56 | So | 9.12.2017 | 16:00 | Široké A | Kojatice A | ||
| 57 | So | 9.12.2017 | 16:00 | Lubotice A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 58 | So | 9.12.2017 | 13:30 | Športklub Prešov B | COOP Jednota A | ||
| 59 | So | 9.12.2017 | 16:00 | Lemešany B | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 60 | So | 9.12.2017 | 16:00 | Medzany A | Župcany A | ||
| 11. kolo stupně – 50. týden roku 2017 | |||||||
| 61 | So | 16.12.2017 | 16:00 | Župcany A | TJ TP Elán A | ||
| 62 | So | 16.12.2017 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Medzany A | ||
| 63 | So | 16.12.2017 | 16:00 | COOP Jednota A | Lemešany B | ||
| 64 | So | 16.12.2017 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Športklub Prešov B | ||
| 65 | So | 16.12.2017 | 16:00 | Kojatice A | Lubotice A | ||
| 66 | So | 16.12.2017 | 16:00 | Široké A | Sedlice C | ||
| 12. kolo stupně – 03. týden roku 2018 | |||||||
| 67 | So | 20.1.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Široké A | ||
| 68 | So | 20.1.2018 | 16:00 | Lubotice A | Sedlice C | ||
| 69 | So | 20.1.2018 | 16:00 | Kojatice A | Športklub Prešov B | ||
| 70 | So | 20.1.2018 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Lemešany B | ||
| 71 | So | 20.1.2018 | 16:00 | COOP Jednota A | Medzany A | ||
| 72 | So | 20.1.2018 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Župcany A | ||
| 13. kolo stupně – 04. týden roku 2018 | |||||||
| 73 | So | 27.1.2018 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | TJ TP Elán A | ||
| 74 | So | 27.1.2018 | 16:00 | Župcany A | COOP Jednota A | ||
| 75 | So | 27.1.2018 | 16:00 | Medzany A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 76 | So | 27.1.2018 | 16:00 | Lemešany B | Kojatice A | ||
| 77 | So | 27.1.2018 | 13:30 | Športklub Prešov B | Sedlice C | ||
| 78 | So | 27.1.2018 | 16:00 | Lubotice A | Široké A | ||
| 14. kolo stupně – 06. týden roku 2018 | |||||||
| 79 | So | 10.2.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Lubotice A | ||
| 80 | So | 10.2.2018 | 16:00 | Široké A | Športklub Prešov B | ||
| 81 | So | 10.2.2018 | 16:00 | Sedlice C | Lemešany B | ||
| 82 | So | 10.2.2018 | 16:00 | Kojatice A | Medzany A | ||
| 83 | So | 10.2.2018 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Župcany A | ||
| 84 | So | 10.2.2018 | 16:00 | COOP Jednota A | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 15. kolo stupně – 07. týden roku 2018 | |||||||
| 85 | So | 17.2.2018 | 16:00 | COOP Jednota A | TJ TP Elán A | ||
| 86 | So | 17.2.2018 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 87 | So | 17.2.2018 | 16:00 | Župcany A | Kojatice A | ||
| 88 | So | 17.2.2018 | 16:00 | Medzany A | Sedlice C | ||
| 89 | So | 17.2.2018 | 16:00 | Lemešany B | Široké A | ||
| 90 | So | 17.2.2018 | 13:30 | Športklub Prešov B | Lubotice A | ||
| 16. kolo stupně – 08. týden roku 2018 | |||||||
| 91 | So | 24.2.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Športklub Prešov B | ||
| 92 | So | 24.2.2018 | 16:00 | Lubotice A | Lemešany B | ||
| 93 | So | 24.2.2018 | 16:00 | Široké A | Medzany A | ||
| 94 | So | 24.2.2018 | 16:00 | Sedlice C | Župcany A | ||
| 95 | So | 24.2.2018 | 16:00 | Kojatice A | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 96 | So | 24.2.2018 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | COOP Jednota A | ||
| 17. kolo stupně – 10. týden roku 2018 | |||||||
| 97 | So | 10.3.2018 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | TJ TP Elán A | ||
| 98 | So | 10.3.2018 | 16:00 | COOP Jednota A | Kojatice A | ||
| 99 | So | 10.3.2018 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Sedlice C | ||
| 100 | So | 10.3.2018 | 16:00 | Župcany A | Široké A | ||
| 101 | So | 10.3.2018 | 16:00 | Medzany A | Lubotice A | ||
| 102 | So | 10.3.2018 | 16:00 | Lemešany B | Športklub Prešov B | ||
| 18. kolo stupně – 11. týden roku 2018 | |||||||
| 103 | So | 17.3.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Lemešany B | ||
| 104 | So | 17.3.2018 | 13:30 | Športklub Prešov B | Medzany A | ||
| 105 | So | 17.3.2018 | 16:00 | Lubotice A | Župcany A | ||
| 106 | So | 17.3.2018 | 16:00 | Široké A | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 107 | So | 17.3.2018 | 16:00 | Sedlice C | COOP Jednota A | ||
| 108 | So | 17.3.2018 | 16:00 | Kojatice A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 19. kolo stupně – 12. týden roku 2018 | |||||||
| 109 | So | 24.3.2018 | 16:00 | Kojatice A | TJ TP Elán A | ||
| 110 | So | 24.3.2018 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Sedlice C | ||
| 111 | So | 24.3.2018 | 16:00 | COOP Jednota A | Široké A | ||
| 112 | So | 24.3.2018 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Lubotice A | ||
| 113 | So | 24.3.2018 | 16:00 | Župcany A | Športklub Prešov B | ||
| 114 | So | 24.3.2018 | 16:00 | Medzany A | Lemešany B | ||
| 20. kolo stupně – 14. týden roku 2018 | |||||||
| 115 | So | 7.4.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Medzany A | ||
| 116 | So | 7.4.2018 | 16:00 | Lemešany B | Župcany A | ||
| 117 | So | 7.4.2018 | 13:30 | Športklub Prešov B | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 118 | So | 7.4.2018 | 16:00 | Lubotice A | COOP Jednota A | ||
| 119 | So | 7.4.2018 | 16:00 | Široké A | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 120 | So | 7.4.2018 | 16:00 | Sedlice C | Kojatice A | ||
| 21. kolo stupně – 15. týden roku 2018 | |||||||
| 121 | So | 14.4.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Sedlice C | ||
| 122 | So | 14.4.2018 | 16:00 | Kojatice A | Široké A | ||
| 123 | So | 14.4.2018 | 16:00 | OŠKST Bzenov-Janov B | Lubotice A | ||
| 124 | So | 14.4.2018 | 16:00 | COOP Jednota A | Športklub Prešov B | ||
| 125 | So | 14.4.2018 | 16:00 | ŠaZZ Trnkov A | Lemešany B | ||
| 126 | So | 14.4.2018 | 16:00 | Župcany A | Medzany A | ||
| 22. kolo stupně – 16. týden roku 2018 | |||||||
| 127 | So | 21.4.2018 | 16:00 | TJ TP Elán A | Župcany A | ||
| 128 | So | 21.4.2018 | 16:00 | Medzany A | ŠaZZ Trnkov A | ||
| 129 | So | 21.4.2018 | 16:00 | Lemešany B | COOP Jednota A | ||
| 130 | So | 21.4.2018 | 13:30 | Športklub Prešov B | OŠKST Bzenov-Janov B | ||
| 131 | So | 21.4.2018 | 16:00 | Lubotice A | Kojatice A | ||
| 132 | So | 21.4.2018 | 16:00 | Sedlice C | Široké A |
OSST Prešov – 5. liga 2016/17
Základna čásť
| Číslo | Kolo | Datum | Mužstva | Výsledek | Body | Status | Rozhodca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | So 1.10.2016 16:00 | ŠaZZ Trnkov AMedzany A | 9 – 9 | |||
| 11 | 2 | So 8.10.2016 16:00 | Medzany ATJ TP Elán A | 10 – 8 | |||
| 15 | 3 | So 15.10.2016 16:00 | Hendrichovce AMedzany A | 13 – 5 | |||
| 22 | 4 | So 22.10.2016 16:00 | Medzany AKojatice A | 11 – 7 | |||
| 28 | 5 | So 5.11.2016 16:00 | Sedlice CMedzany A | 15 – 3 | |||
| 33 | 6 | So 12.11.2016 16:00 | Medzany ALubotice A | 7 – 11 | |||
| 41 | 7 | So 19.11.2016 16:00 | Lemešany BMedzany A | 9 – 9 | |||
| 44 | 8 | So 26.11.2016 16:00 | Medzany AŠiroké A | 5 – 13 | |||
| 54 | 9 | So 3.12.2016 16:00 | SOŠD PO AMedzany A | 4 – 14 | |||
| 55 | 10 | So 10.12.2016 16:00 | COOP Jednota AMedzany A | 11 – 7 | |||
| 66 | 11 | So 17.12.2016 16:00 | Medzany AŠportklub Prešov B | 8 – 10 | |||
| 68 | 12 | So 21.1.2017 16:00 | Medzany AŠaZZ Trnkov A | 12 – 6 | |||
| 77 | 13 | So 28.1.2017 16:00 | TJ TP Elán AMedzany A | 11 – 7 | |||
| 81 | 14 | So 11.2.2017 16:00 | Medzany AHendrichovce A | 6 – 12 | |||
| 88 | 15 | So 18.2.2017 16:00 | Kojatice AMedzany A | 8 – 10 | |||
| 94 | 16 | So 25.2.2017 16:00 | Medzany ASedlice C | 7 – 11 | |||
| 99 | 17 | So 11.3.2017 16:00 | Lubotice AMedzany A | 8 – 10 | |||
| 107 | 18 | So 18.3.2017 16:00 | Medzany ALemešany B | 7 – 11 | |||
| 110 | 19 | So 25.3.2017 16:00 | Široké AMedzany A | 12 – 6 | |||
| 120 | 20 | So 1.4.2017 16:00 | Medzany ASOŠD PO A | 13 – 5 | |||
| 121 | 21 | So 8.4.2017 16:00 | Medzany ACOOP Jednota A | 10 – 8 | |||
| 132 | 22 | So 22.4.2017 16:00 | Športklub Prešov B Medzany A |
OSST Prešov – 5. liga
Tabuľka 2015/16
| 1. | Športklub Prešov A | 22 | 19 | 0 | 3 | 274:122 | 79 |
| 2. | Lubotice A | 22 | 12 | 5 | 5 | 230:166 | 63 |
| 3. | TJ TP Elán A | 22 | 11 | 4 | 7 | 217:179 | 59 |
| 4. | COOP Jednota A | 22 | 11 | 3 | 8 | 205:191 | 58 |
| 5. | Sedlice C | 22 | 10 | 3 | 9 | 199:197 | 55 |
| 6. | ŠaZZ Trnkov A | 22 | 10 | 2 | 10 | 182:214 | 54 |
| 7. | Kojatice A | 22 | 10 | 1 | 11 | 201:195 | 53 |
| 8. | Medzany A | 22 | 9 | 3 | 10 | 201:195 | 52 |
| 9. | Nižná Šebastová A | 22 | 9 | 3 | 10 | 183:213 | 52 |
| 10. | Športklub Prešov B | 22 | 9 | 2 | 11 | 188:208 | 51 |
| 11. | OŠKST Bzenov-Janov B | 22 | 6 | 2 | 14 | 163:233 | 42 |
| 12. | Lemešany C | 22 | 2 | 0 | 20 | 133:263 | 28 |
5.liga OSST Prešov 2015/16
Tabuľka 2015/16
| 1. | Športklub Prešov A | 22 | 19 | 0 | 3 | 274:122 | 79 |
| 2. | Lubotice A | 22 | 12 | 5 | 5 | 230:166 | 63 |
| 3. | TJ TP Elán A | 22 | 11 | 4 | 7 | 217:179 | 59 |
| 4. | COOP Jednota A | 22 | 11 | 3 | 8 | 205:191 | 58 |
| 5. | Sedlice C | 22 | 10 | 3 | 9 | 199:197 | 55 |
| 6. | ŠaZZ Trnkov A | 22 | 10 | 2 | 10 | 182:214 | 54 |
| 7. | Kojatice A | 22 | 10 | 1 | 11 | 201:195 | 53 |
| 8. | Medzany A | 22 | 9 | 3 | 10 | 201:195 | 52 |
| 9. | Nižná Šebastová A | 22 | 9 | 3 | 10 | 183:213 | 52 |
| 10. | Športklub Prešov B | 22 | 9 | 2 | 11 | 188:208 | 51 |
| 11. | OŠKST Bzenov-Janov B | 22 | 6 | 2 | 14 | 163:233 | 42 |
| 12. | Lemešany C | 22 | 2 | 0 | 20 | 133:263 | 28 |
5.liga OSST Prešov 2014/15
Tabuľka
| # | Mužstvo | U | V | R | P | K | Sety | Zápasy | Body |
| 1 | Župcany A | 22 | 17 | 5 | 0 | 0 | 912:566 | 264:132 | 78 |
| 2 | Lemešany C | 22 | 18 | 2 | 2 | 0 | 908:591 | 256:140 | 78 |
| 3 | Lubotice A | 22 | 16 | 4 | 2 | 0 | 835:626 | 236:160 | 74 |
| 4 | COOP Jednota A | 22 | 10 | 3 | 9 | 0 | 808:690 | 215:181 | 55 |
| 5 | Lemešany B | 22 | 9 | 4 | 9 | 0 | 777:731 | 210:186 | 53 |
| 6 | Medzany A | 22 | 10 | 1 | 11 | 0 | 759:726 | 209:187 | 53 |
| 7 | Nižná Šebastová A | 22 | 6 | 6 | 10 | 0 | 751:756 | 196:200 | 46 |
| 8 | Sedlice C | 22 | 7 | 3 | 12 | 0 | 628:787 | 174:222 | 46 |
| 9 | ŠaZZ Trnkov A | 22 | 7 | 3 | 11 | 1 | 619:788 | 163:233 | 45 |
| 10 | Športklub Prešov B | 22 | 7 | 2 | 13 | 0 | 681:819 | 173:223 | 45 |
| 11 | ŠKP Prešov C | 22 | 6 | 2 | 14 | 0 | 663:854 | 164:232 | 42 |
| 12 | Župcany B | 22 | 0 | 3 | 19 | 0 | 540:947 | 116:280 | 25 |
MEDZANY A – rozpis zápasov + výsledky
Konečna tabuľka 2013/14 OSST Prešov 5.liga
| # | Mužstvo | U | V | R | P | K | Sety | Zápasy | Body |
| 1 | Široké A | 22 | 20 | 2 | 0 | 0 | 923:508 | 278:118 | 84 |
| 2 | Lubotice A | 22 | 17 | 2 | 3 | 0 | 885:529 | 264:132 | 75 |
| 3 | Župcany A | 22 | 14 | 1 | 7 | 0 | 831:655 | 234:162 | 65 |
| 4 | Lemešany B | 22 | 11 | 3 | 8 | 0 | 801:704 | 219:177 | 58 |
| 5 | ŠKZŠ Sibírska PO B | 22 | 10 | 2 | 10 | 0 | 773:758 | 207:189 | 54 |
| 6 | ŠKP Prešov C | 22 | 6 | 6 | 10 | 0 | 708:803 | 181:215 | 46 |
| 7 | COOP Jednota A | 22 | 6 | 6 | 10 | 0 | 680:818 | 171:225 | 46 |
| 8 | Lemešany C | 22 | 5 | 7 | 10 | 0 | 666:812 | 171:225 | 44 |
| 9 | Sedlice C | 22 | 5 | 6 | 11 | 0 | 668:834 | 169:227 | 43 |
| 10 | Nižná Šebastová A | 22 | 5 | 5 | 12 | 0 | 699:792 | 171:225 | 42 |
| 11 | Medzany A | 22 | 5 | 3 | 14 | 0 | 618:882 | 148:248 | 40 |
| 12 | TJ TP Elán A | 22 | 4 | 5 | 13 | 0 | 679:836 | 163:233 | 39 |
Konečná tabuľka 2013/14 OSST Prešov 6.liga
| # | Mužstvo | U | V | R | P | K | Sety | Zápasy | Body |
| 1 | ŠaZZ Trnkov A | 26 | 24 | 0 | 2 | 0 | 1164:549 | 352:116 | 98 |
| 2 | Župcany B | 26 | 22 | 2 | 2 | 0 | 1107:639 | 326:142 | 94 |
| 3 | STO Janov A | 26 | 20 | 2 | 4 | 0 | 1072:620 | 319:149 | 88 |
| 4 | Dulová Ves A | 26 | 15 | 3 | 8 | 0 | 967:784 | 263:205 | 74 |
| 5 | Kojatice A | 26 | 14 | 3 | 9 | 0 | 915:877 | 247:221 | 71 |
| 6 | SOŠD PO A | 26 | 14 | 3 | 9 | 0 | 931:801 | 263:205 | 71 |
| 7 | ŠKZŠ Sibírska PO C | 26 | 12 | 3 | 11 | 0 | 899:838 | 247:221 | 65 |
| 8 | Sedlice D | 26 | 11 | 1 | 14 | 0 | 779:936 | 207:261 | 60 |
| 9 | Š. Poruba A | 26 | 10 | 2 | 14 | 0 | 910:821 | 246:222 | 58 |
| 10 | Lemešany D | 26 | 9 | 3 | 14 | 0 | 816:921 | 216:252 | 56 |
| 11 | Fričovce/Hendrichovc A | 26 | 8 | 2 | 16 | 0 | 812:902 | 216:252 | 52 |
| 12 | ŠaZZ Trnkov B | 26 | 5 | 1 | 20 | 0 | 619:1043 | 148:320 | 42 |
| 13 | Medzany B | 26 | 5 | 1 | 20 | 0 | 564:1083 | 141:327 | 42 |
| 14 | Š. Poruba B | 26 | 0 | 0 | 26 | 0 | 469:1210 | 85:383 | 26 |
OSST Prešov – 5. liga, 2013/2014
MEDZANY A
| 1. | Havrilla František ml. | A | 4 | |
| 2. | Mathia František | B | 4 | |
| 3. | Havrila František st. | C | 4 | |
| 4. | Havrilla Miroslav | D | 4 | |
| 5. | Macko Maroš | |||
| 6. | Vaňo Erik |
OSST Prešov – 6. liga, 2013/2014
MEDZANY B
